Haber
Denizli Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı Yenilmezlik ile Süper Lig’e Yükseldi
![](https://kagithane-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/denizli-spor-kulubu-ampute-futbol-takimi-yenilmezlik-ile-super-lige-yukseldi-lNFDYW5E.webp)
Ampute Futbol 1. Ligi’ni namağlup şampiyon tamamlayan Denizli SporClub Ampute Futbol Takımımız Muhteşem Lig’e yükseldi.
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen ve 7 takımın mücadele ettiği Ampute Futbol 1. Ligi, play-off müsabakaları ile sona erdi. 02-12 Haziran tarihlerinde Antalya’da yapılan play-off maçları sonunda Denizli’yi temsil eden Denizli Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı namağlup şampiyon olarak bitirerek Büyük Lig’e yükseldi. – DENİZLİ