Haber

Gaziantep Teknik Direktörü Erdal Güneş: Fenerbahçe maçı kırmızı kartla bambaşka bir hikayeye dönüştü

Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Müdürü Erdal Güneş, Fenerbahçe maçında Maxim’in kırmızı kart görmesi ve oyundan atılmasının ardından çok farklı bir hikayeye dönüştüğünü söyledi.

Trendyol Süper Lig’in 1. haftasında Gaziantep Futbol Kulübü, deplasmanda Fenerbahçe’ye 2-1 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Müdürü Erdal Güneş, düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Maça bekledikleri gibi başladıklarını belirten Güneş, “Maç aslında beklediğimiz gibi başladı. Maçtan önce Fenerbahçe’nin kendi sahasında ilk maçta çok baskılı başlayacağını iddia ediyorduk. , goller hariç.Maç öncesi konuşmalarda baskı göreceğimizi anlatmıştık.Maalesef istemediğimiz iki golle karşılaştık.İsteyeceğimiz son şeydi.20.dakikada eksiktik sonra döndü çok farklı bir hikayeye dönüşüyor.böyle bir deplasmanda 80 dakika kaçırmak her takım için bizim için zordu.golü bulduk ve devre ortasında oyuncularıma kompakt kalmamız gerektiğini söyledim. Kazanacağımız toplarla ikinci sürpriz golü bulabileceğimizi söyleyen Fenerbahçe, “Panik yapacağını düşündük, planlarımız tuttu. İstediğimiz golü alamadık” dedi.

“Böyle bir pozisyon son anda Fenerbahçe’nin lehine olsaydı acaba nasıl bir karar verirdi?”

Fenerbahçe’nin kart görmeden bitmesiyle ilgili de konuşan Güneş, “Kırmızıdan sonra maç farklı bir hikayeye dönüştü. Hangi yöndeydi?”

“Maxim’in kırmızı kartını aşırı motivasyona bağlıyorum”

Kırmızı kart görerek 10 kişilik gruptan ayrılan Alexandru Maxim hakkında da konuşan Güneş, “Maxim’i en iyi tanıyanlardan biriyim. Uzun süredir bizde. Takımımıza çok katkısı oldu. “Kariyerinin ilk kırmızı kartı olduğunu düşünüyorum. – İSTANBUL

kestelhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu