Haber

Kılıçdaroğlu en çok oyu İzmir Narlıdere’de aldı.

Narlıdere, Cumhurbaşkanlığı için yapılan ikinci tur oylamada Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun en çok oyu aldığı ilçe oldu. Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, mesajında ​​şunları söyledi. oyYorulmadan emek verenlere teşekkür etti.

Cumhurbaşkanlığı oylamasının ikinci turunda CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İzmir’den en çok oyu aldığı ilçe Narlıdere oldu. Birinci tip seçimlerde yüzde 83 oyla Kemal Kılıçdaroğlu’nu tercih eden Narlıdere, ikinci tip oylamada yüzde 85 oyla Kemal Kılıçdaroğlu’nu tercih etti. Bu oy oranıyla Narlıdere, Kemal Kılıçdaroğlu’nun İzmir’de en çok oyu aldığı ilçe oldu.

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, seçim süreciyle ilgili bir mesaj yayınlayarak, seçim sürecinde emeği geçenlere teşekkür etti. Önder Engin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Ülkemizin, vatandaşlarımızın ortak geleceği ve ‘Yarının Türkiye’si’ için Cumhurbaşkanlığı ikinci turunda Narlıdere’miz yüzde 85 oyla Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na büyük teveccüh gösterdi. Seçim CHP Narlıdere İlçe Başkanımız Mesut Dingin’e ve İlçe Teşkilatımıza, CHP Narlıdere Hanımefendiler ve Gençlik Kolları’mıza, mahalle temsilcilerimize, sandık görevlilerine, müşahitlerimize, muhtarlarımıza, seçim sürecindeki partilerin yönetici ve üyelerine teşekkür ederiz. Millet İttifakı ve en çok da Narlıdere’nin değerli halkının, “Liderliği, fedakarlığı ve kucaklayıcı anlayışıyla adalet ve demokrasi mücadelesi veren Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanındayız. Demokrasi, hak, hukuk ve adalet mücadelemiz asla bitmeyecek.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

sivasli-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu